logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

کایا


فرا سوی مرزها


خودتان را برای دریافت روزانه هزاران پروژه آماده کنید

 

خدمات کایا

منتورینگ و مشاوره چگونگی فرآیند دریافت پروژه

برای کار کردن به عنوان یک فریلنسر بین المللی نکات فراوانی از نحوه اخذ پروژه و نوشتن پروپوزال مناسب تا مذاکره با کارفرما و اقناع او وجود دارد که دانستن آن ها ضروری است.
مجموعه کایا تمام اتفاقاتی که در حین مسیر تبدیل شدن به یک فریلنسر خارجی رخ خواهد داد و نیاز های ضروری را می داند و برای هر کدام از آن ها راه حل های مدون شده ای دارد که آن ها را به تمامی افراد حاضر در مجموعه انتقال خواهد داد.
همچنین در تمامی مراحل کار یک مربی با تجربه در حوزه فریلنسینگ بین المللی همراه با پذیرفته شدگان خواهد بود مادامی که فرد به مهارت ها وتجربه های کافی برای کار به عنوان یک فریلنسر بین المللی برسد.
a
a

امکان نقل و انتقال وجه

فریلنسینگ بین المللی این امکان را به شما می دهد درامد ارزی داشته باشید تا در شرایط عدم ثبات اقتصادی درامد مناسبی داشته باشید.
 از طریق فضای مجازی، پروژه‌ای در هر زمینهٔ صنعتی و خدماتی را از کارفرمایان در  سایر نقاط جهان دریافت کرده و پس از انجام، درآمد حاصله را به‌صورت ارزی دریافت کنید. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا سالانه میلیاردها دلار از روش فریلنسینگ درآمد دارند.
در گروه کایا امکان نقل و انتقال وجه برای فریلنسر ها وجود دارد به صورتی که درامد حاصل از پروژه ها به ریال تبدیل شده و تحویل آنها می گردد .

آموزش رایگان فریلنسینگ بین المللی

همراه با اعضای تیم کایا با فرصت‌ها و چالش‌های این سبک کاری آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرد که چطور به عنوان یک فریلنسر، برنامه‌ریزی شغلی و زمان‌بندی حرفه‌ای داشته باشید خصوصا در فریلنسینگ بین الملل که زمان در سایر کشور ها متفاوت است.
همچنین با اصول پروپوزال نویسی حرفه‌ای آشنا می‌شوید و می‌آموزید که برای کار کردن به عنوان یک فریلنسر با کارفرماهای سراسر دنیا، چطور تعامل داشته باشید و با حضور موثر خود و نحوه برخورد با آنها پروژه های بهتری را از آن خود کنید.
a

نمونه پروژه های انجام شده توسط فریلنسرهای کایا