سه‌شنبه 28 شهریور
ساعت 18

پنل آنلاین

بررسی عوامل موفقیت در مذاکره با کارفرما

قسمت 17:

چطور هزینه پروژه را به صورت کامل دریافت کنیم؟

عناوین پنل

شروع بازی برد

شما در قدم اول فعالیت خود در پلتفرم های فریلنسری باید با کافرما شروع به صحبت و مذاکره کنید. بخش زیاد از موفقیت شما در دریافت پروژه به همین مرحله برمیگردد. اگر شما بتوانید با استراتژی درست پا به این بازی بگذارید قطعا برنده خواهید شد.

استراتژی، سلاح شماست

شما حین مذاکره با کارفرما باید بتوانید قدم به قدم شناخت خود از کارفرما را افزایش دهید و بر همین اساس بتوانید استراتژی مذاکره خود را برنامه ریزی کنید. اینکه بخواهید با یک روش با همه کارفرماها مذاکره کنید شانس موفقیت شما را پایین می اورد. شما باید بتوانید برای هرکارفرما یک استراتژی خاص برای بردن طراحی کنید.

ضربه آخر

بعد از دریافت پروژه و انجام آن مرحله بعدی تسویه حساب پروژه است. اگر شما نتوانید در نهایت تسویه حساب کنید، عملا هیچ آورده ای نداشتید و این موضوعی است که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. شما باید بتوانید قدم قدم به گونه پیش روید که در نهایت کارفرما بدون هیچ تعللی با شما تسویه کند.

پنل چیه و چرا باید شرکت کنم؟

پنل ها رویداد های آنلاین هستن که با هدف انتقال تجربه فریلنسر های بین المللی برگزار میشن.
در پنل ها هدفمون اینه که خیلی صریح و بی پرده با چالش های پیش‌روی فریلنسر های بین المللی آشنا بشیم.
تلاشمون بر این هست که تنوع مناسبی از مهمان ها با زمینه های مختلف رو میزبان باشیم و از واقعیت های داستان فریلنسیگ هرکدوم به خوبی مطلع بشیم.
نکات مثبت و منفی زمینه های فعالیت مهمان های عزیزمون و همینطور دلایل موفقیت و شکست هایی که تجربه کردن پای ثابت تمامی پنل هامون هست

تیم ارائه

مجری

مهدی سیف الله زاده

مهدی از سال 400 در گروه کایا مشغول به کاره و تلاش های مهدی برای معرفی فریلنسینگ بین‌الملی به عنوان سبک کاری که میتونه افراد زیادی رو به درآمد دلاری برسونه تو این مدت باعث شده افراد زیادی وارد این حوزه بشن مهدی به حوزه های توسعه محصول و زیرساخت های فنی هم علاقمنده .

ارایه دهنده

نوید ابدالی

نوید از سال 98 و از ابتدای شکل گیری گروه کایا در مجموعه فعالیت کرده است. نوید طی سال های اخیر تجارب زیادی از منتورینگ فریلنسرها داشته و این موضوع باعث شده دانش بالایی از مذاکره با کارفرما داشته باشه.

ثبت‌نام پنل

«فریلنسینگ بین المللی از اینجا آغاز می شود»

برای ثبت نام رایگان و شرکت در پنل اطلاعات روبرو را وارد کنید
** لینک شرکت در پنل آنلاین روز برگزاری پیامک میشود.**

"*" indicates required fields