logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

کایا


فرا سوی مرزها


خودتان را برای دریافت روزانه هزاران پروژه آماده کنید

ثبت نام لیگ گروپ لنسینگ کایا

لیگ گروپلنسینگ کایا چیست؟

لیگ گروپلنسینگ کایا به منظور هم افزایی بین افرادی که مهارت فریلنسینگ بین المللی دارند و افرادی که دارای مهارت تخصصی مناسب هستند برگزار می شود و هدف لیگ ، کمک به هر دو طیف برای اشتغال و درامد زایی بیشتر می باشد

چرا لیگ گروپلنسینگ؟

از آنجایی که گرفتن پروژه های بین المللی نیازمند داشتن مهارت های خاص فریلنسینگ است، در لیگ گروپلنسینگ ما شرایطی مهیا کرده ایم که افرادی که یه این مهارت ها مسلط هستند، در شرایطی رقابتی و جذاب، همراه با جوایز ویژه در پایان دوره، در کنار افراد متخصص فنی، به انجام پروژه های بین المللی بپردازند.

دوره قبلی لیگ گروپ لنسینگ:

در دوره ی قبلی (اول) لیگ گروپ لنسینگ که در شهریور 1400برگزار شد، مجموعا 8500 دلار، در غالب 7 پروژه ی بزرگ و کوچک در طول 3 هفته شروع شد.

این دوره مناسب چه کسانی هست؟

این دوره برای 2 گروه از افراد مناسب است
1- افرادی که دارای مهارت فریلنسینگ بین المللی هستند
2- افرادی که مهارت فنی خوبی دارند و به دنبال گرفتن مشارکت در پروژه های بین المللی هستند

مصاحبه ی ورودی:

از آنجایی که کار کردن در فضای فریلنسینگ بین المللی نیاز به زیرساخت های حساسی دارد، با افرادی که قبلا تجربه ی همکاری باهاشون نداشتیم، یک مرحله ی مصاحبه را جلو میبریم.

اسکیل های فعال در دوره ی دوم لیگ:

این دوره از لیگ، مناسب افرادی است که به یک یا چندتا از مهارت های زیر، مسلط باشند.
برنامه نویسی موبایل (Flutter, Java, Swift, etc)
برنامه نویسی وبسایت
نرم افزارهای معماری (AutoCAD, 3D rendering, etc)

وبینار معرفی دوره:

برای متقاضیانی که شرایط شرکت در این دوره از لیگ را داشته باشند، زمان و لینک وبینار افتاحیه ی دوره در غالب پیامک، ارسال خواهد شد.

ظرفیت دوره:

لطفا توجه بفرمایید که ظرفیت دوره هم برای تهیه کننده ها و هم انجام دهنده های پروژه محدود است. نتیجه ی پذیرفته شدن یا نشدن شما متقاضیان عزیز، در روزهای آتی خدمتتان اعلام می شود. همچنین افرادی که در دوره قبل حضور داشتند، برای شرکت در این دوره باید ثبت نام کنند.

روند جذب در لیگ کایا

نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل


در کدام زمینه توانایی فعالیت دارید ؟


میخواهید در کدام زمینه فعالیت کنید ؟