logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

کایا


فرا سوی مرزها


خودتان را برای دریافت روزانه هزاران پروژه آماده کنید

رویدادهای رایا کالج

رایا کالج  گروه آموزشی و مسئولیت اجتماعی شرکت کایا است که با هدف  توانمند سازی منابع انسانی ، مهارت افزایی دانشجویان، تقویت بازار کار و تربیت هزاران فریلنسر به وجود اومد.  
کار رایا کالج برگزاری دوره‌های کارآموزی ، ایونت ها و بوت کمپ های برنامه نویسی  جهت آمادگی افراد مستعد برای ورود به بازارکار از جمله بازارکار فریلنسینگ بین‌الملل است . 
فارغ التحصیلان رایا کالج پس از پایان رساندن دوره های آموزشی  به شرکت کایا برای دریافت پروژه های فریلنسینگ دعوت می شوند .
چشم‌انداز مطلوب رایا کالج اینه که افراد مشتاق رو بدون در نظر گرفتن رشته‌ی تحصیلی و سابقه‌ی کار، توانمند کنه تا جایی که به بازار کار فریلنسینگ بین الملل متصل بشن .

بوت کمپ برنامه نویسی اندروید

در بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شرکت کنندگان از صفر تا صد اندروید را فرا گرفته و علاوه بر این موارد، مهارت‌هایی که برای انجام پروژه‌های بین المللی به آن‌ها نیاز دارند مانند نحوه تعامل با کارفرما آموزش داده می شود.

دوره های آموزشی کوتاه مدت

دوره‌های برنامه‌نویسی رایا کالج برگزار میشه تا به عاشقای دنیای برنامه‎‌نویسی کمک کنه مهارت هایی که یاد گرفتن رو کاربردی کنند و همراهشون باشه تا بتونن برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل یا وبسایت رو در فضای کارتیمی تجربه کنند.

سمینار ها

در این رویدادها، علاوه بر روش‌های کسب درآمد ارزی، پلتفرم‌های فریلنسینگ و نحوه کار با آنان آموزش داده خواهد شد، همچنین تجربیات متخصصان باتجربه و فعال در حوزه فریلنسینگ به دانشجویان منتقل خواهد شد.

بوت کمپ برنامه نویسی اندروید

بوت کمپ برنامه نویسی اندروید در زمستان سال 98 توسط رایاکالج و تحت حمایت ستاد توسعه ی فناوری های اقتصاد دیجیتال و گروه برنامه نویسی کایا برگزار شد .

هدف اصلی بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شناسایی افرادی متعهد و با انگیزه، سپس قراردادن آن ها در فرآیند آموزشی به مدت 150 ساعت به منظور رسیدن به سطح تخصص مدنظر برای اتصال به شبکه بین المللی پروژه های اندروید است.

 

در بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شرکت کنندگان از صفر تا صد اندروید را فرا گرفتند و علاوه بر این موارد، مهارت‌هایی که برای انجام پروژه‌های بین المللی به آن‌ها نیاز دارند آموزش داده شد

 

تمام تلاش کایا بر این است که مهارت آموزانی که در بوت‌کمپ حاضر شدند به نیروی حرفه‌ای برای فعالیت در حوزه برنامه نویسی اندروید تبدیل شوند، به همین جهت منتورهایی حرفه‌ای و شاغل در پروژه‌های بین‌المللی اندروید در نظر گرفته شده است که نه تنها در تمام زمان بوت کمپ برای انجام پروژه‌ها، کار های تیمی و رفع اشکال، بلکه پس از بوت کمپ نیز در کنار دوستان خواهند بود و پا به پای آنها پیش خواهند رفت .

دوره های آموزشی کوتاه مدت استعداد یابی

دوره‌های برنامه‌نویسی رایاکالج برگزار میشه تا به عاشقای دنیای برنامه‌نویسی کمک کنه مهارت هایی که تو دانشگاه یا خودشون یاد گرفتن رو کاربردی کنن و همراهشون باشه‌ تا‌ بتونن برنامه‌نویسی اپلیکیشن موبایل یا وبسایت رو در فضای کارتیمی تجربه کنند .

 تو این مسیر قراره که از اساتید حرفه‌ای و منتور های با تجربه این حوزه فنون جدید یاد بگیرن و پیشرفت کنن .

درصورت قبولی در تمرین ها ، آزمون ها و پروژه های طول ترم ، افراد پذیرفته شده ادامه مسیر آموزش را درقالب منتورینگ همراه با متخصص های مجموعه کایا پیش خواهند رفت تا زمانی که به لحاظ فنی رشد کرده کنند و وارد بازار کار فریلنسینگ شوند .

سمینار های فریلنسینگ

سمینار فریلنسر شو

راه‌ های کسب درآمد ارزی از طریق فریلنسینگ 

 

سمینار  فریلنسر شو ، اولین رویداد از سلسله رویدادهای آموزش مبانی فریلنسینگ به علاقمندان این حوزه  است تا بتوانند با تکیه بر مهارت‌ها و تخصص‌های خود، وارد بازار فریلنسری شده و به صورت ارزی کسب درآمد نمایند .

در این رویدادها، علاوه بر روش‌های کسب درآمد ارزی، پلتفرم‌های فریلنسرینگ و نحوه کار با آنان آموزش داده خواهد شد همچنین تجربیات متخصصان باتجربه و فعال در حوزه فریلنسینگ به دانشجویان منتقل خواهد شد.