logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

کایا


فرا سوی مرزها


خودتان را برای دریافت روزانه هزاران پروژه آماده کنید

گفتگو با فریلنسر های بین المللی
مقالات فریلنسینگ بین المللی

سوت پایان دوره اول لیگ گروپلنسینگ کایا نواخته شد!

شاید با خودتان بگویید اصلا لیگ گروپلنسینگ چیست! در جواب باید بگوییم که این لیگ، حاصل بازخوردهای شما همراهان عزیز بوده تا بتوانیم فرایند کسب درآمد ارزی و انجام پروژه را برای عزیزان بیشتری تسهیل کنیم.
مقاله لیگ گروپلنسینگ را مطالعه کنید
کسب درامد ارزی

روش های کسب درآمد ارزی

وقتی صحبت از درآمد ارزی می‌شود، افکاری که احتمالا به ذهنتان خطور می‌کند، اول از همه غیرممکن بودن انجام آن کارها در ایران و بعد از آن، غیر ممکن بودن انتقال پول حاصل از این کارها به حسابتان است. باید گفت که نه تنها هر دویشان انجام پذیرند، بلکه همین حالا نیز خیلی از افراد به آنها مشغولند و کسب درآمد می‌کنند.
مقاله راه های کسب درامد ارزی را مطالعه کنید

آرین؛ دانشجوی فریلنسر

چگونه دانشجوي فریلنسر باشیم و کار مورد علاقه خود را انجام دهیم؟

 

آرین حسنی دانشجوي رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت در مقطع کارشناسی است.
او یکی از فریلنسرهاي موفق گروه برنامه نویسی کایا که طی مدت فعالیت خود، پروژه هاي فریلنسینگ را با موفقیت به سرانجام رسانده است و توانمندي خود را در این عرصه جهانی به نمایش گذاشته است.
گفتگو با آرین را مطالعه کنید
Arian (5)
Saman (2)

گپ و گفتی با سامان عبیدزاده، منتور و فریلنسر موفق مجموعه کایا

از کارمندي در شرکت هاي بزرگ استارتاپی تا فریلنسینگ بین المللی

سامان عبیدزاده هستم، 25 سالمه و حدوداً از پنج سال پیش شروع کردم به نوشتن برنامه هاي تحت وب کارم رو با توسعه برنامه هاي تحت وب شروع کردم اما همیشه دوست داشتم پلتفرم موبایل رو هم تجربه کنم .
توسعه برنامه هاي اندروید واقعا جذاب و لذت بخشه و حدود یک ساله برنامه نویسی اندروید رو به عنوان حرفه اصلی خودم انتخاب کردم .
گفتگو با سامان را مطالعه کنید
bloging-512

با فریلنسینگ بین المللی آشنا شویم

فریلنسینگ به عنوان یکی از روشهاي کسب درآمد دلاري در واقع به معنی آزادکاري است. اگر شما هم به دلایل مختلف نظیر دانشجو بودن، کافی نبودن درآمد شغل فعلیتان و … به دنبال راههاي فرعی براي کسب درآمد میگردید میتوانیدسراغ فریلنسینگ بروید.
در این باره از افرادي صحبت میکنیم که به اصطلاح، خودشان، آقاي خودشان هستند . این قشر از نیروي کار، فریلنسر (Freelancer) یا آزادکار نام دارند.
مطالعه ادامه مقاله فریلنسینگ