logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

کایا


فرا سوی مرزها


خودتان را برای دریافت روزانه هزاران پروژه آماده کنید

a
پنل دریافت پروژه

مجموعه کایا افتخار دارد برای اولین بار در ایران ، پلتفرم دریافت پروژه بین المللی را در اختیار توسعه‌دهندگان ایرانی قرار دهد .

a
سبک زندگی فریلنسینگ

زندگی به عنوان فریلنسر بسیار شیرین و دوست‌داشتنی است. به طوری که فریلنسینگ به جریان اصلی بازار کار تبدیل شده است.

a
توسعه اقتصادی

امروزه فریلنسر ها، بایگران اصلی اقتصاد مدرن هستند. طبق آمار سایت upwork در سال 2016, فریلنسرها 1 تریلیون دلار درآمد داشته اند .

a
یادگیری مستمر

فریلنسر ها رئیس خودشان هستند و هر دانش و تخصصی که به آن علاقه مند باشند را فرا می گیرند و هر پروژه ای که بخواهند انجام میدهند.

کوچکتر شدن دنیا و توسعه‌ اینترنت ، سبک کاری برنامه نویس ها را به کلی دگرگون کرده است. امروز سبک کاری فریلنسینگ حد و مرز نمیشناسد و پروژه‌های بین المللی توسط توسعه‌ دهنده هایی که کیلومتر های دور تر از مرزهای جغرافیایی کارفرما‌ها قرار دارند، انجام می شوند. ثبات اقتصادی و فرصت رشد نامحدود در کنار دیگر جذابیت های این سبک کاری روز به روز بر تعداد فریلنسر هایی که بدون مرز پروژه انجام میدهند می افزاید. توسعه‌دهنده‌ ها بیشتر یاد میگیرند و بدون محدودیت پروژه انجام میدهند.امروز همه سخت به دنبال پیشرفت  و استفاده از ظرفیت های بین المللی هستیم.

m

مزیت فریلنسینگ بین الملل

عدم ثبات اقتصادی باعث شده که دریافتی های مالی روز به روز ارزششان کمتر شود. برنامه ریزی در شرایط عدم اطمینان اقتصادی بسیار سخت تر از شرایط عادی می باشد و افراد هوشمندانه به دنبال منابع مالی با ثبات تری میگردند. توسعه دهندگان بین المللی با چالاکی تمام از دنیای بزرگ و بدون مرز برنامه نویسی نهایت استفاده را میکنند و یادگیری مستمر و درآمد ارزی باعث پیشرفت سریع و مستمر این دسته از توسعه دهندگان شده است. 
انجام پروژه های بین المللی امروز برای هر کسی امکانپذیر شده است. دسترسی به پروژها های بین المللی، برقراری ارتباط و مذاکره با کارفرما ، عقد قرارداد و شروع همکاری چالش‌هایی بوده که امروز راه حل مناسبی برای آنها پیشنهاد شده است. همراهان گروه کایا با استفاده از ابزارهای مختلفی که در اختیارشان قرار می گیرد می توانند بدون محدودیت پروژه های بین المللی را با درآمد ارزی انجام دهند.توسعه دهندگان کایا به منبع عظیم و متنوع پروژه های جهانی دسترسی دارند و با دقت مناسبی هم درآمد ارزی کسب میکنند و هم مرزهای محدودیت‌ های فیزکی را در هم می شکنند و در دفتر کاری به وسعت تمام دنیا مشغول فعالییت هستند، به همین علت روز به روز بر تعداد توسعه دهندگان بدون مرز افزوده می شود. 

درباره گروه کایا

کایا پلتفرم دسترسی بدون مرز به پروژه های جهانی می باشد. تنوع عظیمی از پروژه های جهانی در کایا عرضه می شود و فرصت انتخاب گسترده ای برای توسعه دهندگان فراهم می باشد.این پروژه ها در سریعترین زمان ممکن و بدون محدودیت دراختیار توسعه دهندگان قرار می گیرند.توسعه دهندگان میتوانند بدون کوچکترین تاخیر از نیاز کارفرما های بین المللی مطلع شوند و با بررسی مناسب نیاز اعلام شده درخواست انجام پروژه را ارسال کنند.
تجربه ی ارزشمندی از فعالیت گسترده ی توسعه دهندگان بدون مرز در اختیار کایا می باشد. تلاش کایا بر این می باشد که در کنار فراهم کردن بستر دریافت و انتخاب پروژه ها، این تجربه ی ارزشمند را در اختیار تمامی علاقه مندان این حوزه قرار دهد تا برنامه نویسی بدون مرز را آسانتر از همیشه به توسعه دهندگان ایرانی هدیه داده شود.
توسعه دهندگان کایا به راحتی از پروژه های جدید مطلع می شوند، به سرعت آن ها را بررسی و اعتبارسنجی  کرده و مناسبترین پروژه را انتخاب میکنند. توسعه دهندگان بدون مرز کایا همواره شایسته بهترین فرصت ها هستند. 
کایا در تلاش میباشد که گسترده ترین طیف پروژه های بین المللی با برطرف کردن تمامی محدودیت های موجود در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. در حال حاضر روزانه شاهد ارسال هزاران پروژه ی بین المللی از طریق پلتفرم کایا میباشیم که فرصت همکاری با کارفرمایانی از هر گوشه ی دنیا را فراهم کرده است. این پروژه ها در همه ی زمینه های برنامه نویسی در دسترس می باشند و طیف مناسبی از مهارت های برنامه نویسی را تحت پوشش قرار می دهند.
تیم کایا کار خود را با دانشجویان و تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در تابستان سال 1395 آغاز کرده و در این مدت میزبان برترین و با استعداد ترین توسعه دهندگان ایرانی بوده است. تلاش برای سریع تر شدن و هوشمندانه رفتار کردن ادامه دارد. کایا اعتقاد دارد توانمندی ایرانی شایسته ایستادن بر قله تکنولوژِی دنیا می باشد و تلاش و پشتکار تیمی ارمغان بخش این افتخار خواهد بود.

ورود به مجموعه کایا